האירוע שלכם יכול להיות בלתי נשכח, אם רק תעניקו לאורחים שלכם חוויה מיוחדת שהיא גם מזכרת שנשארת. חינה, קעקועים זמניים ואיפור אמנותי הם לא סתם עוד אטרקציה לאירועים, הם יוצרים אינטראקציה ומביאים לידי ביטוי את המשאלות והחלומות של אחד ואחת.
אתם לא צריכים לדאוג יותר לאטרקציות לאירועים! כי הצוות שלי ואני נדאג שהאירוע שלכם יהיה נוצץ, זוהר ומרהיב. איפור אמנותי וחינה מתאימים לכל אירוע; בת/בר מצווה, חתונה, חינה, מסיבת רווקים/רווקות, יום נישואין או יום הולדת, והם תוספת מפוארת, מעשירה ומפתיעה.

חינה מהטבע

את החינה אני רוקחת בעצמי והיא מבוססת רק על חומרים טבעיים. היא סוחפת הן את הגדולים והן את קטנטנים, גם את הבנים וגם את הבנות. תוכלו לבחור עיצובים, סגנונות ודגמים מתוך ספר עיצובים או ליהנות מקעקועים זמניים וציור חינה מקוריים, על פי בקשתכם האישית.

סדנה קעקועי חינה איך מכינים חינה לקעקועים איך עושים חינה

  ליצירת קשר
  1. שם

  2. דוא"ל

  3. טלפון

  * נדרש

  איפור פנים וגוף אמנותיים

  אין גבול למה שניתן לעשות עם איפור גוף ופנים אמנותיים: סמלים, לוגואים, משפטים יפים ועיטורים. כל אחד ואחת יכולים להגשים את החלום עם גליטרים (נצנצים), תוספת נוצות, צבעים או בהשראת הפול מון עם צבעים אולטרה זוהרים.
  החינה, הקעקועים הזמניים וציורי הגוף תמיד מרשימים את האורחים, והתור לעמדות האיפור באירועים הוא ההוכחה החיה לכך.
  כמאפרת אמנותית מקצועית בעלת ניסיון רב שנים אני מגיעה עם רעיונות נפלאים אך גם עם ראש פתוח לרעיונות חדשים, ועם כל הציוד הנדרש. את החינה, הקעקועים וציורי הגוף אני מציירת ביד חופשית ולא עם שבלונות מוכנות מראש. אני מקפידה על חומרים איכותיים, טבעיים ובריאים ואת הידע שלי אני מתרגמת לציורים ולסמלים יצירתיים במגוון צבעים, עיצובים וסגנונות.

  אטרקציה לאירוע ברמה אחרת

  אני מאמינה שכל אירוע הוא ייחודי והוא קורה רק פעם בחיים, לכן אני מציעה לאירוע שלכם אטרקציה ברמה אחרת. איפור הגוף, הקעקועים הזמניים והחינה יהפכו את האירוע המיוחד שלכם לקצבי, אומנותי, צבעוני ושמח. משהו שכולם שידברו עליו זמן רב אחריי שהאירוע יסתיים.

  מאפרת למסיבת פוריםציור פנים איפור פנים טוני בלוסטון
  WhatsApp שלח/י WhatsApp