ציורי חינה ואיפור גוף אמנותי

בת מצווה היא מהאירועים שמתרחשים רק פעם בחיים. זו לא עוד חגיגה שגרתית, זה האירוע החשוב ביותר בחייהן של הנערות ואין מקום לטעויות. זו העת שבה ילדות הופכות לנערות והן רוצות, ובצדק, שהאירוע שלהן יהיה נוצץ, חד פעמי ובלתי נשכח. הן רוצות אטרקציות לבת מצווה שידהימו ויסחפו את כל האורחים.
ציורי חינה, קעקועי זמניים ואיפור גוף אמנותי הם מסוג האטרקציות לבת מצווה שבהן כולם נהנים. זו הזדמנות להתקשט ליום אחד ולהפוך למה שאנחנו באמת חולמים להיות.

ציורי פנים וגוף לבת מצוו'ש

ציורי פנים וגוף אמנותיים הם קסם שתמיד גורם להתרגשות: הצבעים, הגוונים, הפרחים, פול-מון זוהר בצבעי אולטרה, הנוצות, הנוצצים, והגלאם תמיד מהממים וגורמים לכולם להרגיש WOW!!!
כמאפרת מקצועית אני מזמינה אתכם ליהנות מציורים ברמה גבוהה ביד חופשית ומיכולת ביצוע מרשימה שמגשימה כל רעיון וחלום. אני עושה שימוש בצבעי גוף, קעקועים זמניים ובאיפור טבעיים ובטוחים ומקפידה על חומרים היפואלרגניים.

מאפרת פנים

  ליצירת קשר
  1. שם

  2. דוא"ל

  3. טלפון

  * נדרש

  טקס חינה לבת מצווה: כשחדשנות ומסורת נפגשות משהו נפלא קורה!

  ביכולתם של ציורי חינה לשלב בין מסורת לבין חדשנות, הם כיפיים לצעירים ומהנים גם לבוגרים. הם דרך נפלאה להפגיש את כלת בת המצווה עם מסורת עתיקת יומין, מסורת הנהוגה בעיקר בקרב עדות המזרח. החינה היא סמל רב עוצמה להצלחה, שפע, ברכה ומזל, והיא מספקת חיבור אמיתי לא רק למסורת כי אם גם להיסטוריה ולסיפור האותנטי המשפחתי.

  חבילת פינוק אמתית: איפור ותסרוקת לכלת בת המצווה ולאם.

  אני יודעת שעבור כלת בת המצווה מדובר ביום יחיד ומיוחד שלא יחזור. זה היום שבו את נסיכה ליום אחד וכל הזרקורים מופנים אלייך. את רוצה להיות יפה, אופנתית, זוהרת ולשבור לבבות, ואני מאמינה שביום שלך מגיע לך עיצוב תסרוקת ואיפור של כוכבת.
  כמעצבת תסרוקות ומאפרת מקצועית לכלות, אני מזמינה אותך ליהנות מחבילת פינוק וטיפוח לכלת בת המצווה וגם לאימא: החבילה כוללת תסרוקת ואיפור מקצועיים לאם ולכלת בת המצווה עוד לפני שהאירוע מתחיל בשילוב עמדות איפור פנים וגוף, קעקועים זמניים וציורי חינה בזמן האירוע – במחיר מיוחד.

  איפור ותסרוקת לבת מצווה
  WhatsApp שלח/י WhatsApp