היא אלגנטית, אסתטית, מעודנת, חגיגית, דקורטיבית ואופנתית – החינה הלבנה!

  היא כל כך יפה שאי אפשר שלא להתאהב בה ולהשבות בקסמה. חינה לבנה, שהחלה את דרכה כקוריוז, הפכה בשנים האחרונות לטרנד לוהט, ומאז שהגיעה לישראל היא מככבת באירועים רבים ביניהם: חינות, חתונות, מסיבות רווקות, בת/בר מצוות וימי הולדת.

  לחינה הלבנה שפע של יתרונות נפלאים ובשורות הבאות נעמוד על ההבדלים בינה לבין סוגי החינה השונים.

  חינה לבנה לעומת סוגי חינה אחרים:

  אומרים שהחינה הלבנה אינה "חינה" במלוא מובן המילה מאחר והיא אינה מופקת מצמחים. אכן החינה האדומה, המוכרת לנו כל כך, זוהי תערובת שעשויה מצמח המכונה כופר לבן, כלומר החינה המסורתית הינה מבוססת על חומרים טבעיים. גם החינה השחורה מופקת מהצמח, אולם בתהליך ההפקה שלה מכניסים חמורים כימיים וזה הופך אותה למסוכנת מאוד מאחר והיא עלולה לגרום לאלרגיות חמורות (היא גם אסורה לשימוש בישראל על פי חוק). החינה הלבנה, לעומת זאת, עשויה מתמהיל של חומרים שבסיסם – אקרילי. לבסיס האקריל מוסיפים מים, פיגמט ודבק ויש לנו חינה לבנה מוכנה לעיטור הגוף. על אף שהחינה הלבנה אינה טבעית היא נחשבת לבריאה ואיכותית. היא אינה מכילה לאטקס והיא כוללת אך ורק חומרים המאושרים על ידי ה-FDA למטרות ציורי גוף.

  כמה זמן מחזיקה חינה לבנה לעומת חינה אדומה

  חינה לבנה למסיבותהבדלים נוספים בין החינה הלבנה לבין סוגי חינה אחרים באים לידי ביטוי הן במשך הזמן שהן נותרות על הגוף והן באופן שבו הן נשמרות. מרגע שעיטרנו את הגוף בציורי חינה חומה עלינו להמתין עד כ-48 שעות עד שהיצירה תגיעה לשיאה האסטתי. משך הזמן שהיא תשאר על הגוף תלוי בתכיפות המגע שלנו עם מים, וגם כאשר נרצה כבר להוריד אותה נצטרך לראות את כתמי החינה נעלמים בהדרגה לאט לאט. לעומת זאת, חינה לבנה מגיעה לשיאה ברגע שהסתיימה מלאכת הציור. היא נשמרת על הגוף למשך שלושה ימים (אם נזהרים ושומרים עליה), למעט חינה לבנה על האצבעות  – שנוטה להשאר על העור בין יום לבין יומיים (עקב המגע התכוף עם מים בעת נטילת ידיים).

  חינה לבנה ומסורת

  עוד הבדל בולט בין החינה הלבנה לסוגי החינה האחרים טמון בעובדה שאנחנו נוטים לקשר בין החינה החומה לבין טקס החינה המקדים לאירוע החתונה. החינה החומה נושאת עימה מטען מסורתי, תרבותי וטקסי הקשור לברית הזוגיות ואנחנו נוהגים לעטר את גופינו בחינה חומה רק באירועי חינה מסורתייים. אך כעת, משנכנסה לתמונה החינה הלבנה ניתן להשתמש בה ולקשט את גופינו בכל עת ובכל מקום. ואכן, אנשים בכל גיל ובכל אירוע יכולים ליהנות מציורי גוף מחינה לבנה – פסטיבלים, בת מצוות, ימי הולדת, טקסים, כנסים, חגיגות ועוד.

  החדשות הטובות הן שלמרות שטקסי חינה מזוהים מאוד עם חינה חומה, מאז נכנסה החינה הלבנה לחיינו היא הפכה מבוקשת גם בקרב כלות לעתיד, הן בטקס החינה שלהן והן במעמד החתונה עצמה. הלבן המזוהה כל כך עם טקס הנישואים הפך את החינה הלבנה לבחירה האולטימטיבית לחגיגות חינה מסורתיות ולטקסי חופה וקידושים כך שכלות רבות מגיעות לערב החתונה שלהן בשמלה לבנה כשעל גופן משובצים ציורי חינה לבנה מקוריים, מהודרים ואלגנטיים.

  WhatsApp שלח/י WhatsApp