חינה לבת מצווה ובר מצווה

מגיע לכם מזל טוב, לא בכל יום חוגגים אירוע כל כך מרגש כמו בר/בת מצווה. זה יום מיוחד במינו עבור כלת וחתן האירוע וחשוב שהכול יהיה מושלם – מהתלבושת החגיגית, דרך המוסיקה ועד לאטרקציות לאירוע.
במסורת היהודית חינה היא טקס ייחודי. ומה שעד לא מכבר היה טקס שהוקדש כולו לחתן ולכלה, ערב נישואיהם, הפך בשנים האחרונות לאטרקציה מופלאה ומאחדת גם עבור כלות וחתני בר/בת המצווה. חינה לבר/בת מצווה היא דרך נהדרת לחבר את הנער/ה למסורת ארוכת שנים ולקרב אותם לשורשים המשפחתיים, מבלי לאבד את האפקט הנוצץ של האירוע.

טקס חינה לבת/בר מצווה בשילוב ציורי חינה

חינה לא רק מסמלת מסורת משפחתית עמוקה ומושרשת היא גם תוספת יצירתית וזוהרת לחגיגת בר/בת המצווה. ציורי חינה לבת מצווה תמיד סוחפים, כיפים ומשמחים, גם את האורחים שאינם יוצאי העדה. כולם יכולים להשתתף ולקחת חלק בשמחה שמסמלת את מעבר הבן/ הבת מילדות לבגרות, מילד קטן ותמים לאדם בוגר ואחראי.
את קעקועי החינה הזמניים וציורי החינה האמנותיים אפשר לשלב בטקס החינה המסורתי, לצד התלבושות המסורתיות, השירים והמזמורים, התכשיטים המרהיבים, האיפור, וכמובן – המאכלים והמטעמים (הספינג' והמופלטה) וליהנות מחגיגה צבעונית ואותנטית.

מאפרת פנים

  ליצירת קשר
  1. שם

  2. דוא"ל

  3. טלפון

  * נדרש

  ציורי חינה אמנותיים בשילוב ציורי גוף ופנים

  טקס חינה אדומה, עיטורי חינה לבנה, קעקועי חינה זמניים עם פינת ציורי גוף ופנים אמנותיים. החינה האדומה המסורתית בשילוב ציורי חינה לבנה טבעית וציורי גוף הם חוויה נפלאה ומזכרת שנשארת לאורחים גם כמה ימים אחרי שהאירוע כבר הסתיים.
  כל החינות, הקעקועים הזמניים והצבעים שהצוות שלי ואני משתמשים בהם הינם על בסיס טבעי, הם היפואלרגניים, מאושרים לשימוש ומפוקחים. כמאפרת אמנותית מקצועית אני מביאה שנים של ניסיון, מנה גדושה של יצירתיות ואני תמיד באה עם תחושת שליחות, התרגשות ואהבה גדולה לנערים ולנערות החוגגים.
  ניתן לשלב איפור ותסרוקת מקצועיים לפני האירוע לכלת בת המצווה ולאימה עם עמדות חינה לבנה ואדומה במהלך האירוע לצד ציורי פנים וגוף וקעקועים זמניים במגוון רחב של צבעים וגוונים וכן בצבעים גלאם אולטרה צבעוניים.

  הצוות שלי ואני עושים הכול על מנת שאירוע הבת/בר מצווה שלכם יהיה כיפי ומרשים, וחשוב לנו שכולם יצאו מרוצים. אנחנו דואגים לציוד ולעמדות האיפור והחינה המוארות, כי עבורנו – כל אחד הוא כוכב, גם אם ליום אחד.

  WhatsApp שלח/י WhatsApp