טוני בלוסטון מאפרת מקצועית

טוני בלוסטון מאפרת מקצועית בינלאומית המוסיפה צבע לחיים מאפרת מקצועית במגוון תחומים:  ציורי פנים וגוף /קעקועי חינה – לסוגים שונים של ארועים, כולל ארועי חברות, קידום מכירות, חתונות, מאפרת ליום הולדת, בר/בת מצווה, ארועי חינה, פסטיבלים וימי כיף. טלפון: 058-4404432. טוני בלוסטון היא אמנית בינלאומית לאיפור, ציורי פנים/גוף וציורי חינה טוני השתתפה וזכתה בתחרויות שונות והיא מוכרת כאחת האמניות הטובות בתחום ציורי הפנים והגוף בארץ.

מאפרת לימי הולדת

מאפרת לימי הולדת בנות ובנים, ציורי פנים מרהיבים הופכים כל מסיבת יום הולדת לחווייה צבעונית, טוני מפעילה לימי הולדת איפור פנים לילדים ביום ההולדת של בנכם או בתכם.

קעקועי חינה טבעית

אני רוקחת במו ידי חינה טבעית אורגנית, שאר טובה לגוף ולנפש. קעקועי חינה לאירועים וסתם אם בא לך להתפנק בחוויה רוחנית. ניתן לקבל ממני את הסודות של איך מכינים חינה לקעקועים בצורה טבעית בלבד. התקשרו כדי לקבל את פרטי הסדנה הקרובה 058-440-4432

לימודים בתחום האיפור:

* חינה בבי"ס לחינה של נישה בלונדון * קורס איפור ותסרוקות באקדמיה לאיפור בלונדון * קורס איפור ותסרוקות בבי"ס לאיפור של סיגל תדמור טוני הינה חברה באגודת "פייס" העולמית אשר מסדירה תקנים ונוהלים מקצועיים בתחום ציורי הפנים והגוף.

מאפרת מקצועית לימי הולדת

מאפרת לימי הולדת קעקועי חינה

מאפרת לימי הולדת בנות ובנים, ציורי פנים מרהיבים הופכים כל מסיבת יום הולדת לחווייה צבעונית, טוני מפעילה לימי הולדת איפור פנים לילדים ביום ההולדת של בנכם או בתכם.

להזמנת מאפרת לימי הולדת ע"י מאפרת מקצועית התקשרו 058-440-4432

קעקועי חינה טבעית

קעקועי חינה

את החינה אני רוקחת במו ידיי והיא על טהרת חומרים טבעיים בלבד; אני כותשת דק דק עלי כופר לבן שאני קונה בחנות מיוחדת, מוסיפה ציפורן, שמן אקליפטוס, קינמון, תה, תמר הנדי ולימון. כך שאני מגיעה לכל אירוע, תערוכה, חגיגה או פסטיבל עם תערובת חינה טרייה, איכותית, נעימה למגע ובריאה.

להזמנת קעקועי חינה טבעית ע"י מאפרת מקצועית התקשרו 058-440-4432

WhatsApp שלח/י WhatsApp