ציורי גוף הריון ציור על בטן הריונית

עבור נשים הרות רבות, הבטן העגולה שמתגבשת בחודשים האחרונים של ההיריון משולה לבד קנבס יפה, חלק ונקי שרק ממתין ליד אומן מקצועית. עבורי, ציורי גוף הריון הם דרך נפלאה לקחת חלק באחת החוויות הכי משמעותיות בחיי כל אימא.
כאימא לשלושה ילדים קטנים וחמודים אני יודעת כמה עוצמה וכוח יש בעת ההיריון, בלידה ובאימהות שבאים לאחר מכן, זו מתנה יקרה מפז ושום חוויה אחרת בחיים לא משתווה לה. יש משהו מדהים בגוף של אישה בהריון. נכון, הגוף משתנה אך אי אפשר שלא להתאהב בבטן התפוחה וברעיון שחיים חדשים מתפתחים בתוכה.

התקופה האידאלית לציור הריון הוא בין השבוע ה 34-37 להריון. אחרי השבוע ה 37 הבטן יורדת מעט למטה ואז לא ממש נח לצייר וגם לא להצטלם. כדאי לדעת שאני מכינה את המצויירת היטב לפני הציור – מוודאה כיצד הכי נח לה להצטייר ומכינה מבעוד מועד את המקום הנוח ביותר עבורה. יש לזכור שהצילומים בדרך כלל נלקחים כשהמצויירת עומדת.

 

חוויה נשית – ציור על בטן הריונית כמפגש של שלווה

אני מזמינה אותך למספר שעות של שקט ושלווה, למפגש אישי ולחוויה חושית ונשית במלוא מובן המילה. למרחב ולזמן שהם אך ורק שלך!!!.
נגיעות המכחול ילטפו את הבטן וינעמו גם לעובר, ממתינה לך חוויה מדהימה, וההנאה – מובטחת. זו הזדמנות נדירה להתחבר אל התינוק שבדרך, להנציח את הרגע ולצאת עם מזכרת נפלאה של ציורי גוף מההריון.

ציור על בטן הריונית במגוון

מנדלות, ציורים מופשטים, איורים, ציורים ריאליסטיים, טקסטים או ברכות – אלו הם רק חלק משפע של ציורי הריון שעומדים לבחירתך כי השמיים הם הגבול. ניתן להזמין גם שירותי צילום, עם צלמת מקצועית שתלווה את התהליך ותתעד את התוצאה.

ציור בטן בהריון

WhatsApp שלח/י WhatsApp