ציור פנים (פייספיינטינג – Face Painting)

ציורי פנים (פייספיינטינג – Face Painting) מגיעים באינספור וריאציות והם הזדמנות נפלאה לחלום, להתחפש, להעז ולדמיין. הנחת העבודה שלי היא שזה הגוף שלך, לכן גם ציור הגוף הוא שלך, ובשבילך.
החוויה האמיתית מתחילה כבר בבחירת בציור, אני הולכת יד ביד עם כל אחת ואחד וחותרת לשלמות בכל פרט, קו ועיטור וביחד אנחנו עוברים מסע קסום ו…הרפתקה. ציורי גוף ופנים הם תמיד חגיגה של מרקמים וצבעים וכאטרקציה הם מתאימים לילדים ולמבוגרים, לבנות וגם לבנים: פרפרים, נמרים, אריות, צלקות, פציעות ודם, חתולים, זומבים, ערפדים, אלמנטים מן הטבע כמו שמש, פרחים או כוכבים ואפילו פיות ודמויות מהאגדות – אין גבול למה שניתן לעשות!!!

אני אמנית ציור פנים ואיפור בינלאומית ומאחורי ניסיון רב שנים באיפור וציורי גוף ופנים. השלמתי לימודים של איפור ותסרוקות באקדמיה לאיפור של לונדון ובארץ למדתי בבית הספר לאיפור של סיגל תדמור – בוגרת קורס איפור ותסרוקות. מדי שנה אני לוקחת חלק בתחרויות איפור גוף שונות בעולם ואף זכיתי בכמה מהתחרויות הללו.

דוכן ציור פנים והפעלת איפור בימי הולדת, פסטיבלים וירידים

אני משתתפת באופן קבוע בפסטיבלים, תערוכות, מיצגים, אירועי ספורט, אירועי התנדבות, ירידים ואירועי חברות הנערכים בארץ ובאנגליה וגם בשפע של אירועים פרטיים: ימי הולדת, מסיבות רווקות ורווקים, חגיגות פורים וחגים. בנוסף, אני מקיימת סדנאות חווייתיות ללימודי איפור פנים בכל רחבי הארץ, המונות עד 20 משתתפים ומשתתפות.
חשוב לציין שלכל אירוע אני מגיעה עם ערכת צבעים חדשה ורעננה ועם מכחולים וספוגיות שקניתי מראש ובמיוחד לאירוע שלך – ועוד יותר חשוב לי להדגיש שאני עובדת רק עם חומרים שקיבלו את אישור משרד הבריאות. אני משתמשת בצבעים היפו אלרגניים המבוססים על מים ולפני שאני מתחילה לצייר אני תמיד עורכת בדיקת רגישות מקדימה. בתום האירוע ניתן להסיר את האיפור בקלות רבה, בעזרת סבון ומים או מגבונים לחים.

למועדונים ומסיבות לילה – ניתן להזמין איפור בצבעים זוהרים: אולטה סגולים.
לבחירתך – עמדות איפור ניידות ו/או דוכנים נייחים.
שלך,
טוני בלוסטון מאפרת מקצועית

WhatsApp שלח/י WhatsApp