מהי חינה?

את אבקת החינה מכינים מעלים מיובשים של שיח שנקרא כופר לבן, את השיח קוצרים שלוש פעמים בשנה ומהעלים העוברים תהליך ייבוש טוחנים אבקה ירוקה – זוהי אבקת החינה. החינה שלי אני קונה אבקה מוכנה תוצרת פקיסטן, אבקה שאינה מהולה בחול (מה שבד"כ יש באבקות שמוכרים בשווקים בארץ). האבקה טחונה דק מאוד ובכל זאת אני דואגת לסנן אותה היטב, כי אני צריכה זרימה טובה של המשחה שתעבור בפתח הפצפון של הקונוס, דרכו אני יכולה לצייר בקווים דקים וצפופים מאוד. אני מוסיפה לאבקה תה, תמר הינדי, סוכר וציפורן וכמובן שמנים ארומטיים כדי שהכתם ייצא כמה שיותר כהה.

כמה חינה יש בקונוס?

בקונוס חינה אחד יש מספיק חינה ל 4 שעות עבודה רצופות.

כמה זמן אפשר לשמור על קונוס חינה?

כדי לשמור על טריות החינה ושתחזיק מעמד לאורך זמן, צריך לשמור אותה בהקפאה. כל עוד החינה בהקפאה, היא שומרת על סגולותיה למשך 3 חודשים ולפעמים גם ליותר.

האם החינה אינה מסוכנת? גורמת לכוויות? אלרגיות?

החינה בה אני משתמשת הינה חינה תוצרת בית, אני משתמשת בחומרים טבעיים בלבד להכנתה. ציורי החינה שאני עובדת איתם ידועים בשמם "חינה אדומה", אין בה את החומר המסוכן PPD אותו מכניסים לתערובות החינה "השחורה" – חומר מסוכן שמיועד לצביעת שיער ולא למריחה על העור.

כמה זמן נשאר קעקוע חינה על הגוף?

אני תמיד אומרת בין 3 ימים ו-3 שבועות, כי זה מאוד תלוי בכמה זמן אתם משאירים אותה על הגוף מיד אחרי שציירו עליכם, מה גוון וסוג העור שלכם, באיזה חלק בגוף ציירתם, כמה הציור נמצא במגע עם מים – כל אלה משפיעים על כמה זמן נשאר הקעקוע על הגוף!

  ליצירת קשר
  1. שם

  2. דוא"ל

  3. טלפון

  * נדרש

  [products columns="3" orderby="title" order="" ids="12221, 12223, 12224"]
  סדנה קעקועי חינה איך מכינים חינה לקעקועים איך עושים חינה
  קונוס חינה אדומה טבעית
  חינה אדומה טבעית
  WhatsApp שלח/י WhatsApp