טוני קעקועים עם משמעות

קעקועים שמלווים אותנו לכל החיים, רצוי שיהיו מקוריים, שיהיו מעניינים ובעלי משמעות אישית. אני אשמח לייעץ ולעצב לכם קעקוע אישי ומקורי על פי בקשתכם. במידה ואתם מתלבטים לגבי העיצוב, המיקום והגודל של הקעקוע, אני אשמח לצייר לכם קעקוע בחינה שתוכלו לבדוק אם אתם בטוב עם מה שבחרתם. החינה נשארת כשבוע על הגוף ואז תוכלו להחליט אם לקעקע. הסגנון שלי מושפע מאוד מציורי החינה אותם אני מציירת כבר שנים. הרבה עבודת קו. פרטים קטנים. וכמובןןן מה שכייף לי מאוד להוסיף בקעקועים זה הצללות.

אני מזמינה אתכם להגיע אלי לסטודיו שממוקם בישוב פסטורלי בגליל, לחווית קעקועים אחרת.

צמיד לוטוס קעקועים עם משמעות

צמיד ליד לוטוס

המקועקעת החלה פרק חדש בחייה. מרכז הצמיד פרח הלוטוס, פרח עם משמעות רוחנית. צומח מהבוץ ומצליח לפרוח לכיוון האור, מקביל למקום אליו שואף האדם, להתקדם למעלה לעבר הידע, אמונה, רוחניות וחוכמה.

דרקון ומנדלה קעקועים עם משמעות

דרקון עם רקע מנדלה בעיצוב שלי

שי בחר לקעקע דרקון – קעקוע עם משמעות של עוצמה, חוזק ומקור   למזל טוב. המנדלה דמויית שמש כרקע מייצגת את האור וההמשכיות – מקור החיים.

קעקועים עם משמעות אישית

קעקוע בעיצוב אישי של המקועקעת

מאיה רצתה קעקוע עם משמעות, ובכשרון הרב שיש לה, עיצבה לעצמה קעקוע עם משמעות אישית לה. מאיה אמנית ציורי גוף עיצבה את הלוגו שלה והחליטה לקעקע אותו.

חמסה

חמסה

המקועקע לקראת מסע חדש בחייו. משמעות החמסה עתיקת יומין.  יש המאמינים שלקעקוע יכולת להדוף את עין הרע ולמשוך הגנה אלוהית. העין בחמסה מגבירה את יכלתו להילחם במזל רע.

אם ובנותיה קעקועים עם משמעות

אם ובנותיה

קעקוע עם משמעות אישית למקועקעת. עץ נטוע עם שורשים, מעגלי, אם ובנותיה ששמותיהן משולבים בשורשי העץ.

פריחת הדובדבן קעקועים עם משמעות

פריחת הדובדבן

קעקוע מצוייר ביד חופשית ומעטר את הגוף בצורה עדינה. קעקוע עם משמעות: פריחת הדובדבן מייצג את השבריריות והיופי של החיים. הפריחה של העץ, קצרה ועדינה, בניגוד לגזע ולענפים הכהים של העץ.

WhatsApp שלח/י WhatsApp