לאירועים התקשרו

058-440-4432

ציורי חינה לאירועים ביד חופשית

ניתן להזמין קעקועי חינה לאירועים שונים: ציורי חינה לימי הולדת, מסיבות רווקות/רווקים, חינה, בר/בת מצווה, קעקוע חינה בהריון, לתערוכות, פסטיבלים, למוסדות חינוכיים, ערבי חברה, ימי כיף וגיבוש, מסיבות, אירועי חג ועוד.
בעיניי, חינה היא לא רק חלק מהמרקם של תרבויות רבות ומסורות ארוכות שנים, היא גם כלי ביטוי ולא פחות חשוב מכך- קעקועי חינה הם אמנות בפני עצמה, וזוהי ההתמחות שלי.
אני מציירת במגוון סגנונות אבל הראש שלי נשאר פתוח לרעיונות ייחודיים ולדברים יצירתיים ובלתי שגרתיים. קעקועי החינה לאירועים הינם קעקועים זמניים והם משתלבים באופן מושלם ממש באירועים שמיועדים גם לגדולים וגם לקטנטנים.

רוקחת חינה במו ידי

את החינה אני רוקחת במו ידיי והיא על טהרת חומרים טבעיים בלבד; אני כותשת דק דק עלי כופר לבן שאני קונה בחנות מיוחדת, מוסיפה ציפורן, שמן אקליפטוס, קינמון, תה, תמר הנדי ולימון. כך שאני מגיעה לכל אירוע, תערוכה, חגיגה או פסטיבל עם תערובת חינה טרייה, איכותית, נעימה למגע ובריאה.

חינה לכלה
קעקועי חינה טבעית

הנסיון שלי בתחום קעקועי חינה

את הניסיון שצברתי במהלך לימודי אמנות באוניברסיטת תל אביב, בקורסים מיוחדים שהשלמתי בלונדון ודרך סדנאות עם אמנים מדהימים ובעלי שם עולמי בתחום האיפור האומנותי, אני מתרגמת לקעקועי חינה משגעים ומקוריים, והם מתגבשים לאחר שהקשבתי והבנתי בדיוק על מה אתם חולמים.

נולדתי בזימבבואה ועליתי לארץ בגיל 6. לאחר שירותי הצבאי עברתי ללונדון ועסקתי תחילה בתיירות. לאחר מכן התרכזתי בעיצוב תסרוקות אבל מהר מאוד הבנתי שאני נמשכת לעולם האיפור האמנותי. עבורי זהו עולם קסום שמחבר בין תשוקות גדולות בחיי – אמנות, ילדים ואנשים.

אני אוהבת לראות כיצד קעקועי חינה יוצרים חיבור מיידי ובסיום כל יצירה מעלים חיוך גדול על השפתיים…

WhatsApp שלח/י WhatsApp